VATA - SUCHÁ PLEŤ

Speciální řada pro suchou pleť, která volá po hebkosti a hydrataci. Doporučeno pro všechny typy pleti, které mají problém se suchostí, ale zejména pro zralé pleti, u nichž je nutné stimulovat vitalitu a zpomalit proces stárnutí. Napomáhá redukci vrásek, obnovení hebkosti a pružnosti. Vhodná pro rovnováhu dóši Váta.

Problém

Máte jemnou a citlivou pleť s téměř neviditelnými póry, která má sklony k dehydrataci? Když je pleť ve stresu nebo v nepříznivých klimatických podmínkách a prostředí, má sklony k nadměrnému vysychání, stává se hrubou, suchou, rudne a někdy se olupuje v šupinkách? Když se podíváte do zrcadla, vidíte jemné předčasné vrásky? Zdá se vám unavenější a matnější, než by měla být?

Tajemství

Na tyto problémy vyvinula firma Lakshmi kosmetickou řadu Vata, která je nezbytná pro to, aby pleti dodala pravidelný zdroj výživy a hydratace. Řada Vata zaručuje dobrou pohodu pokožky, navrací jí její přirozenou rovnováhu díky vzácným olejům, lisovaným zastudena, rostlinným extraktům ze semen chlebovníku, Myrothamnus flabellifolia (rostlina Vzkříšení), semen Tamarindu, arganového oleje, jasmínu, bazalky a esenciálním aminokyselinám, jejichž dodání vede k obnovení přirozené elasticity a dlouhodobé hydratace pleti a zvyšuje její obrannou schopnost vůči negativním podmínkám prostředí. Kvalita a energie pleti je navíc podporována cennými prvky, přidanými ke kosmetickým produktům, jako je smaragdový prášek, získaný metodou, která má své kořeny v tisícileté moudrosti Ájurvédy.

Výsledek

Zajišťuje nonstop hydrataci 24 hodin. Ochrana pleti před extrémními klimatickými podmínkami. Po 30 minutách od aplikace testy prokazují zvýšení hydratace a hebkosti pleti o 46 %. Okamžitá redukce nepříjemného pocitu „pleti, která stahuje“. Unavená a napjatá pleť bude opět odpočatá a svěží. Vyplňující efekt, malé vrásky se viditelně vyhladí.

< 1 2 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace