UDARA - PLOCHÉ BŘICHO

Specifické ošetření pro ploché břicho. Udara od Lakshmi je estetické ošetření, které je vynikající pro zlepšení potíží, jako jsou zácpa, bolesti zad a páteře. Aktivuje oběh, tonizuje břišní svaly a zmenšuje objem břicha, které je rychle pevné, tonizované a ploché. Kromě toho přispívá k normální fyziologické činnosti střev.

Problém

Máte odpovídající hmotnost, ale břicho není tak ploché, jak byste si představovaly? Vyvýšenina, která narušuje štíhlou linii? Povolené břišní svalstvo? Dráždivé střevo? Bolesti zad, nesprávné držení těla s „vyvaleným břichem“? „Polykáte vzduch“? Lokalizovaný výskyt tukových polštářků?

Tajemství

Udara od Lakshmi je kosmetickým ošetřením, které je vynikající pro zlepšení potíží, jako je zácpa, lumbalgie a střevní bolesti. Aktivuje krevní oběh, tonizuje břišní svalstvo a zmenšuje břicho tím, že jej činí tonickým a plochým. Kromě toho přispívá k normální fyziologické aktivitě střev. Tajemstvím je spolupůsobení tonizačního extraktu z guarany a synergického koncentrátu esenciálních olejů, vhodných k poskytnutí úlevy od napětí a břišní plynatosti: antispasmodykum bazalka; fenykl na úlevu od plynatosti; sedativní a zklidňující majoránka a ylang ylang.

Výsledek

Dochází k viditelné úpravě estetických nedostatků v oblasti břicha a pasu. Pokožce se navrací pružnost a tonus. Během několika málo sezení se břicho zdá plošší, vytvarované, pokožka je hladší, má větší tonus a je více kompaktní.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace