SUBLIME - OKAMŽITÝ LIFTING

Řada SUBLIME viditelně mírní projevy stárnutí a již po několika málo týdnech používání významně redukuje tenké linie a nejvýraznější vrásky. Jedná se o jedinečné intenzivní ošetření, jehož každodenní a stálé používání remodeluje kontury obličeje. Dochází k redukci hloubky vrásek za pouhých 30 dnů.

Problém

Jedinečné intenzivní ošetření, jehož každodenní a stálé používání přetváří kontury obličeje, viditelně mírní projevy stárnutí a již po několika málo týdnech používání významně redukuje tenké linie a nejvýraznější vrásky.

Tajemství

Řada Sublime Lakshmi je jedinečným programem, který bojuje proti stárnutí kůže a poskytuje komplexní ochranu proti agresivním vnějším vlivům, jimž je kůže denně vystavena. Brání předčasnému rozpadu elastinu a intenzivně stimuluje syntézu kolagenu a samoobnovovací schopnost pokožky. Zlepšení tonu, kompaktnosti a pevnosti je evidentní. Shatavari (Chřest hroznovitý), který je znám již po staletí svými neobyčejnými vlastnostmi působícími na tonus a omlazení, Pupečník asijský působí proti ztrátě pružnosti a tvorbě vrásek. Vrcholák tříslovinný (Haritaki) zpomaluje postupné stárnutí. Extrakt z Vitánie snodárné (Ashwagandha, indický ženšen) pro posílení obrany proti stárnutí pleti. Glutathion a kyselina hyaluronová dodávají turgor tkáním a vyhlazují vrásky.

Výsledek

Vykreslení kontur obličeje díky zpevňujícímu a remodelačnímu působení. Zajišťuje správnou a hloubkovou hydrataci pleti a postupný restrukturační účinek. Pro jasný a viditelně mladší obličej s viditelnou redukcí známek únavy a atonie pleti, která je revitalizovaná, více svěží a tonizovaná.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace