PITTA - CITLIVÁ PLEŤ

Speciální řada pro citlivou a podrážděnou pleť, která snadno zarudne a vyžaduje rovnováhu. Kosmetická řada Pitta se také doporučuje pro problematické, snadno zranitelné a hyperreaktivní pleti se sklonem k překrvení. Dochází k obnovení rovnováhy dóši Pitta.

Problém

Pleť hebká na pohmat, nepříliš tenká, někdy smíšená? Je však také jemná a citlivá? Je nesnášenlivá vůči slunci? Snadno se spálí na slunci a vznikají na ní zarudnutí? Snadno se na ní vytvoří skvrny? Jedná se o hyperreaktivní pleť: svědí, pálí? Projevují se reakce na tyto problémy kožními vyrážkami (podkožními pupínky), puchýřky, černými tečkami? Má sklon k zarudnutí, překrvení, růžovce?

Tajemství

Firma Lakshmi vyvinula kosmetickou řadu Pitta s výrazným tišícím a relaxačním účinkem. Základem je: chránit, zklidnit, osvěžit, potlačit zarudnutí. Pro účinné a restrukturační ošetření a pro aktivní posílení pleti firma Lakshmi mimo jiné využívá složky jako fytosteroly, které mají silný tišící a zklidňující účinek, a pool multifunkčních aktivních substancí, extraktů z obilných klíčků a buněk pivních kvasnic, které pomáhají regenerovat a chránit vrstvu bariéry pokožky. Díky extraktu ze zlatobýlu, brukve, růže damašské a lotosu mají tyto kosmetické přípravky prodloužený účinek, což umožňuje aktivní restrukturalizaci a skutečné uvolnění pro nejcitlivější pleti. Cenné prvky, přidané ke kosmetickým přípravkům, jako prášek z hematitu, topazu a diamantu podle metody, která má původ v moudrosti Ájurvédy.

Výsledek

Zajišťuje nonstop hydrataci 24 hodin. Ochrana pleti před extrémními klimatickými podmínkami. Po 30 minutách od aplikace testy prokazují snížení podráždění a překrvení o 21 % a zlepšení hydratace. Okamžitá redukce nepříjemného pocitu „pleti, která stahuje“. Unavená a napjatá pleť bude opět odpočatá a svěží. Vyplňující efekt, malé vrásky se viditelně vyhladí.

< 1 2 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace