PADA - PÉČE O NOHY

Jemná pedikúra spojená s reflexní terapií plosky nohy pro ladnou chůzi. Východní vědy považovaly a považují nohu za zdroj energie, jakož i za reflexní mapu našich životních orgánů. Specifické ošetření Pada hydratuje, čistí, provoní, chrání před infekcemi a houbami (mykózy), zanechává pokožku nohou hladkou a sametovou.

Problém

Studené, suché, drsné nohy, zvrásněné paty? Nadměrné pocení? Příliš teplé nohy s viditelnými cévkami na kotnících? Nateklé, těžké, bolestivé nohy?

Tajemství

Ve východních naukách nohy byly a jsou vnímány jako zdroj energie a reflexní mapa orgánů našeho těla. Tyto důvody a řada problémů, které dobře známe, jako je vysušená pokožka, městnání, otoky, mykózy, nás vedou k tomu, abychom o ně správně pečovali. Ideální příležitostí, kdy se jimi zabývat, je pedikúra, kterou lze přetransformovat v účinné každodenní ošetření pro pohodu a úlevu díky Ošetření Pada od Lakshmi pro hydrataci, vyčištění, provonění, ochranu před infekcemi a houbami (mykóza) a hladkou a sametovou pokožku. Nejvýznamnější složky? Antiseptické a antimykotické esenciální oleje z Tea Tree a Manuky, esenciální olej z kořene Anděliky na suchou a vrásčitou pokožku, esenciální olej z pelargonie na podrážděnou a zarudlou pokožku, esenciální olej ze Šalvěje muškátové pro poskytnutí úlevy od pocitů otoku a snížení nepříjemných projevů pocení.

Výsledek

Svěží a pěstěné nohy. Skutečné ošetření pro krásu a zdraví, které současně vyživuje, zjemňuje, působí jako deodorant a dodává prodloužený pocit svěžesti a pohody, který přetrvává po celý den. Okamžitá úleva od únavy po aktivně prožitém dni. Pravidelné používání navrací hydratovanou, hladkou a sametovou pokožku. Je řešením pro hluboké zvrásnění a snižuje tvorbu zrohovatělé kůže.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace