NETRA - OČNÍ OKOLÍ

Ošetření oblasti kolem očí, které zajišťuje mladistvý, odpočatý vzhled ihned po probuzení. Obnovuje kompaktnost, napíná pokožku, vyhlazuje mimické vrásky, váčky a kruhy pod očima. Odstraňuje známky únavy, pleť je vyhlazená, hydratovaná, svěží a zdravá. Účinek proti redukci vrásek jsme schopni rozpoznat po měsíci aplikace.

Problém

Oblast kůže kolem očí je tenká a citlivá, a proto jsou zde předčasně patrné projevy stárnutí: vějířky, tenké linie, kruhy a váčky. Jakmile při pohledu do zrcadla zaznamenáme těžká víčka, kruhy, váčky, „pomačkanou“ pokožku, je na čase se nad situací vážně zamyslet.

Tajemství

Působení produktů je přesnější, textura je „jemnější“, aby se snadno vstřebávaly bez nutnosti dlouhého masírování. Každá jednotlivá složka této řady je zcela přírodního původu a byla testována jako hypoalergenní. Aktivní substance rostlinného původu, vody destilované z heřmánku, chrpy a růže, mořský elastin a extrakty z řas jsou vyvážené tak, aby zaručovaly maximální možný specifický výsledek, a všechny kosmetické produkty na oblast kolem očí jsou nepostradatelné pro mladistvý a odpočatý vzhled.

Výsledek

Váčky a kruhy se zmenší. Účinek proti vráskám a hydratační účinek je intenzivní a ihned patrný.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace