PODKLADOVÉ BÁZE KOSMETICKÝCH PRODUKTŮ

Láska k pokožce, láska k tělu, láska k životnímu prostředí!

Firma Lakshmi vznikla proto, aby nabízela kosmetické produkty v souladu s Přírodou. Stres moderního života, znečištění, používání příliš agresivních kosmetických produktů, to jsou nejdůležitější příčiny stárnutí pokožky a zdravotních problémů. Z toho důvodu dodává Lakshmi výhradně přírodní produkty s rostlinným složením, které jsou zdravé, bezpečné, spolehlivé a účinné.

Absolutní kvalita. Základní aspekty nejvyšší kvality:

Přírodní kosmetické produkty Lakshmi jsou čisté, vysoce výživné, zachovávají pokožku svěží a vitální, protože byly vyrobeny ze surovin vytvořených v laboratoři Matky Přírody: rostliny, semena, květy, plody a včelí produkty. Jsou velmi bohaté na ty nejvzácnější látky, které nám příroda nabízí, jako je: bambucké máslo, aloe vera, jojoba, sezam, pupečník asijský, růže, myrha, esenciální oleje.

Lakshmi využívá:

LIPOZOMY

Krémy Lakshmi jsou na bázi lipozomůobilných klíčků. Lipozomy jsou fosfolipidy, které vykazují výjimečnou afinitu vůči naší pokožce. Lipozomy mají velmi malou molekulární strukturu, což jim umožňuje dodávat do dermy (nejhlubší vrstva, kde dochází k tvorbě vrásek) vodu a výživu a velmi účinně tak bojovat proti tvorbě vrásek a dehydrataci.

ÁJURVÉDSKÉ EXTRAKTY

Firma Lakshmi se inspirovala cennou tisíciletou moudrostí Ájurvédy v používání sezamového oleje a vysoce účinných bylinných extraktů, jako je Shatavari, Aswagandha, Haritaki, Gotu Kola. Kosmetické produkty Lakshmi jsou tedy rozděleny podle dóš Váta, Pitta a Kapha, aby nastolily vnitřní rovnováhu zdraví a krásy.

GLYCERINOVÉ EXTRAKTY

Firma Lakshmi zavedla jako první v Itálii extrakty s certifikovaným rostlinným glycerinem a nahradila jimi glykolové extrakty s propylenglykolem. Glycerinové bylinné extrakty se získávají z ekologicky pěstovaných rostlin. Z tohoto důvodu je firma Lakshmi ráda, že může nabízet bylinné extrakty získané s pomocí certifikovaného rostlinného glycerinu.

CELKOVÉ EXTRAKTY

Tyto extrakty najdeme pod názvem BIOSOMI a jsou tvořeny všemi aktivními a neaktivními složkami rostliny. Pro přípravu produktu se obvykle extrahují pouze aktivní složky rostliny. Pokud se však poruší křehká rovnováha mezi aktivními a neaktivními složkami, účinek již není spojen s harmonií a může dojít k výskytu nežádoucích negativních vedlejších účinků.

ČISTÉ ESENCIÁLNÍ OLEJE 

Vůně se vytváří díky přírodním esenciálním olejům, které zvyšují účinnost produktu. Esenciální oleje jsou 100% čisté a přírodní, získávají se nízkotlakou destilací, aby si plně zachovaly svou energii.

CERTIFIKOVANÉ AKTIVNÍ SUBSTANCE

Firma Lakshmi používá nejnovější přírodní aktivní substance a účinné mořské aktivní substance s ekologickou a bio certifikací, které mají silný účinek a byly vyvinuty na základě vědeckého výzkumu, zaměřeného na nové hranice rostlinných produktů. Firma Lakshmi využívá nové komplexy rostlinných biopolymerů, díky nimž jsou její produkty vysoce účinné a současně šetrné k životnímu prostředí.

PŘÍRODNÍ BARVIVA

Jemná barva produktů je dána přírodními složkami, jakými je: kurkuma, henna, chlorofyl, aloe vera. Proto se mírné zabarvení může postupem času měnit.

SYNERGIE

Účinnost našich produktů je výsledkem synergického působení rostlin, esenciálních a rostlinných olejů. Blahodárných účinků je docíleno zvýšenou aktivitou složky působící spolu s dalšími složkami, které mají podobný a doplňkový účinek.

CERTIFIKOVANÉ KONZERVAČNÍ LÁTKY

Firma Lakshmi používá certifikované a přírodní konzervační látky jako semena grapefruitu, sójový extrakt, vitaminy A, E, C, esenciální oleje. Extrakt ze semen grapefruitu, který je naředěný certifikovaným rostlinným glycerinem, je přírodní konzervační látkou, která nemá žádný negativní vedlejší účinek, ale naopak je podstatným přínosem pro pokožku. Výzkumy v USA prokázaly, že může mít pozitivní vliv v případě mnoha problémů s pletí.

ZASTUDENA LISOVANÉ ROSTLINNÉ OLEJE

Všechny naše rostlinné oleje jako arganový, jojobový, bambucké máslo, olej z růže muškátové, nimby a olej ze „zralého“ sezamu se lisují zastudena, aby si plně zachovaly své vlastnosti, podle staré ájurvédské receptury. Lakshmi nepoužívá živočišné tuky, minerální oleje ani ropné deriváty, protože nejsou afinní vůči pokožce.

PŘÍRODNÍ HYDRATACI

„Přirozený hydratační faktor“ (NMF), který se obvykle používá v běžných kosmetických produktech, většinou není přírodní. Produkty Lakshmi obsahují nepřekonatelný a 100% přírodní hydratační faktor, tvořený šťávou z aloe vera*, rostlinným slizem ze slézu a proskurníku. Poskytuje přírodní hydrataci snů. (*Lakshmi používá pouze aloe vera ve formě čisté přírodní šťávy pro její výjimečné zvlhčující, hydratační a tišící vlastnosti.)

PH produktů LAKSHMI je stejné jako pH pokožky.

Lakshmi NEPOUŽÍVÁ

živočišné tuky ani minerální oleje či ropné deriváty, protože nejsou afinní vůči pokožce. Konečný produkt ani složky Lakshmi nebyly testovány na zvířatech. Jsme proti genetické modifikaci OGM.

Do krémů můžete přidat kapku esenciálního oleje z růže..nebo neroli..nebo jasmínu či esenciálního oleje, kterému dáváte přednost a který je nejvhodnější s ohledem na vaši pokožku. Vyberte si podle přání a vůně, s kterým olejem se budete cítit dobře. Stačí jedna kapka za měsíc...produkt bude více vyhovovat vašim individuálním potřebám a bude vždy nový, příjemný a svěží!

ESENCIÁLNÍ MASTNÉ KYSELINY

V přírodě se vyskytují cenné látky, které jsou nepostradatelné pro zdraví a krásu naší pokožky a těla; jedná se o: „esenciální mastné kyseliny“. Buněčné membrány jsou z větší části tvořeny „esenciálními mastnými kyselinami“, které naše tělo neumí vyrobit. Tyto látky se nacházejí pouze v zastudena lisovaných rostlinných olejích a v rostlinách a hrají stěžejní úlohu v procesu regenerace buněk. Jsou velmi důležité při prevenci vrásek a stárnutí pokožky. „Esenciální mastné kyseliny“ se ničí lisováním zatepla a nenacházejí se v látkách živočišného původu, tím méně pak v syntetických látkách či v ropných derivátech nebo minerálním oleji.

Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace