Mise

MISÍ firmy Lakshmi  je přispívat k rozvoji a rozšíření povědomí a znalosti holistického přístupu pro zlepšování kvality života lidí. Naučit se žít v souladu a s respektem vůči všem zvířatům, rostlinám a životnímu prostředí naší planety.

Firma Lakshmi je nezávisle a volně otevřená vůči všem, kdo jsou motivováni vývojem planety a přejí si vést přirozeně zdravý, šťastný a kreativní život. Firma Lakshmi nabízí kompletní řadu strukturovaných vzdělávacích akcí, v nichž se spojují hluboké znalosti a ty nejvhodnější praktické metody.

Firma Lakshmi rovněž nabízí širokou řadu přírodních produktů, vyvinutých s využitím inteligence, kterou Matka Příroda ukryla v rostlinách. Firma Lakshmi vám s láskou a radostí nabízí tento dar pro neobyčejně zdravý, krásný, šťastný a harmonický život.

Vnější krása vychází z krásy vnitřní. Na pleti se odráží zdraví, pohoda, radost, vnitřní rovnováha nebo naopak nerovnováha, problémy, nemoci, utrpení. Skutečné krásy a celkového zdraví se dosahuje tehdy, když lidská bytost žije v naprostém souladu se zákony přírody a vesmíru. Duše, tělo a duch se nyní mohou skvěle harmonizovat a umožní „Ojas“ (životní energii), aby se projevila v plné síle.

Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace