MEN

Řada Lakshmi Men pro muže, kteří se o sebe naučili pečovat. Jedná se o ošetření působící jako prevence zpomalení stárnutí kůže. Perfektně strukturováno pro potřeby mužské pleti. Odstraňuje efekt unaveného pohledu, určeno pro všechny typy pleti, potlačuje pocit podráždění pokožky a působí proti zarudnutí.

Problém

Problémy s podrážděním kůže ? Zarudnutí po holení? Lesklá pleť? Vrásky, vačky a kruhy pod očima?

Tajemství

Tajemství řady Lakshmi Men nabízí kosmetické produkty, které byly vyvinuty 100% pro něj.Produkty, v nichž extrakt ze santalového dřeva zvyšuje práh citlivosti i u citlivé pokožky, která se snadno podráždí. Rostlinné extrakty z pačuli, May Chang (Litsea Cubeba, Vavřín kubébový) aloe, slézu, hydratační látky jako kyselina hyaluronová, energetické stimulanty jako kofein vytvářejí tonizující a hydratační přírodní kosmetické produkty.

Výsledek

Výsledkem je hladká a vyhlazená pleť, snadné a bezpečné holení bez poranění. Pleť je ihned pružná, perfektní a bez podráždění. Obličej bude mít opět dynamický a mladistvý vzhled.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace