LIGHTENING LINE

Speciální řada, která napomáhá předcházet tvorbě kožních skvrn, které vznikají v důsledku věku, slunečního záření nebo těhotenství a snižuje jejich počet. Transparentní, jasná pleť. Vzhled pokožky se každým dnem zlepšuje, díky jednotné a uniformní pleti. Produkty obsahují výživné rostlinné extrakty, které působí jako prevence vzniku nových skvrn a zesvětlují existující skvrny na tváři.

Problém

Tmavé skvrny na pokožce: problém žen v menopauze nebo těhotných žen a v důsledku moderního životního stylu, který s sebou často nese nadměrné vystavování slunci, se jedná i o problém mladších žen. Přestože mnoho žen vnímá tyto skvrny jako problematické, pouze minimální procento z nich používá specifické produkty k jejich potlačení. Skvrnám se však dá předcházet a bojovat s nimi pouze v případě, že jsme velmi vytrvalé a používáme ty správné produkty.

Tajemství

Vynikající prostředek k ošetření a prevenci skvrn díky specifickému působení Alfa Arbutinu, který má spolu s polyfenoly z borůvky, kapary a vitaminem A zvýšený antioxidační účinek a současně působí proti nadměrné tvorbě melaninu, který je příčinou tvorby skvrn. Produkty kromě toho obsahují Chaluhu luskatou (Halidrys siliquosa), patentovanou aktivní substanci s antioxidanty a rostlinnými extrakty, které dodávají výživu pleti, působí jako prevence vzniku nových skvrn a zesvětlují již existující skvrny.

Výsledek

Pleť bude opět transparentní a jasná. Dojde k viditelné redukci skvrn a k postupnému posílení přirozené obranyschopnosti pleti, což povede k nastolení a zachování jasného a jednotného vzhledu.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace