KUMARI - ZPEVNĚNÍ

Ošetření pro intenzivní zpevnění poprsí a těla. Hlavním cílem tohoto specifického ošetření je zpevnit, zvýšit přirozenou schopnost pevnosti pokožky v zónách, které vyžadují zvláštní pozornost z důvodu předcházení „ztrátě tonu“, projevům strií a povolené kůži.

Problém

Způsobily rychlé změny hmotnosti a sedavý způsob života, že vaše tělo již není pevné a tonizované? Chcete předejít tvorbě strií? Přejete si vytvarovat a zpevnit hýždě a dodat pružnost pokožce? Měly byste rády pevnější poprsí a chcete potlačit zkázonosné působení gravitace?

Tajemství

Klíčové je zpevnit, zvýšit přirozenou schopnost odolnosti pokožky v zónách, jimž je třeba věnovat zvláštní pozornost pro potlačení „ztráty tonu“, známek strií a povolené kůže. Připomeňme si, že pokožka těla dále vyžaduje stálou hydrataci a ochranu, a to nejen proto, aby byla opět hebká a pružná, ale také z důvodu potlačení a prevence výskytu estetických nedostatků kůže. S kosmetickými produkty řady Kumari máte veškeré zmíněné účinky na dosah ruky díky esenciálním olejům a rostlinným extraktům (levandule, pomerančovník, pačuli, passiflora), které napomáhají okysličování tkání; mikrořasy, algináty a křemík, které zaručují rychlý lift-up účinek, ochranu buněk před oxidačním stresem a restrukturalizační a zesilující účinek pojivové tkáně se specifickou funkcí týkající se kožního tonu a turgoru. Mix rostlinných olejů a bambuckého másla s výjimečnými vyživujícími a ochrannými vlastnostmi obnovuje tonus pokožky těla a brání povolování kůže.

Výsledek

Pokožka je ihned hebká a pružná, perfektně vyživená a hydratovaná, takže se jeví jako hladší a více napnutá. Velmi účinné ošetření, které má schopnost významně zasahovat do mechanismů tvorby strií. Den po dni přetváří a zpevňuje kritické zóny. Svou krásu si déle zachovává i poprsí a dekolt, které obnovují svou hydrataci, turgor a kompaktnost.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace