KAPHA - SMÍŠENÁ PLEŤ

Speciální řada, určena pro smíšenou, nečistou a mastnou pleť, která vyžaduje čistotu. Vhodná rovněž pro typy pletí, které vykazují kožní nedokonalosti, např. zvýšenou produkci kožního mazu. Obnovuje zářivost a svěžest pleti. Dochází k obnovení rovnováhy dóši Kapha.

Problém

Jedná se o normální, hladkou, hebkou pleť, která je však v T zóně (čelo, nos, brada) mastnější? Je spíše silná, s rozšířenými póry, lesklá? Černé tečky (komedony) zejména na čele, nose, bradě? Je matná, nečistá, podrážděná? Akné? Záněty?Pupínky a kožní vyrážky?

Tajemství

Řada Kapha od firmy Lakshmi je komplexním programem, který byl sestaven specificky pro smíšené, mastné nebo nečisté pleti. Kosmetické přípravky obnovující rovnováhu jsou schopny navrátit pleť k jejímu běžnému fyziologickému fungování a současně dbát na to, aby nebylo změněno její pH a aby nedošlo k jejímu podráždění. Aktivní substance jako extrakty z arganového oleje, Serenoa serrulata, sezamu, Saw palmetto (serenoa plazivá, pozn. překl.), vrbovky, kurkumy a zázvoru přispívají k obnovení dlouhodobého normálního stavu produkce kožního mazu a regulují enzym, který stimuluje mazovou žlázu k produkci kožního mazu. Pleť je den ode dne čistší, viditelně matnější, a to i díky velmi účinnému komplexu cenných rubínových a opálových extraktů, získaných metodou Bhattacharya, která má své kořeny v tisícileté moudrosti Ájurvédy, které stimulují buněčné struktury a chrání je před agresivními vlivy okolního prostředí.

Výsledek

Pleť získá zdravý a hladký vzhled, jasný a transparentní barevný nádech. Bude odstraněn nepříjemný lesklý efekt. Vrací do normálního stavu tvorbu kožního mazu u mastných a nečistých typů pleti, snižuje predispozici k podráždění a má antibakteriální účinek. Testy prokazují snížení produkce kožního mazu o 58 %. Pleť je transparentnější a čistší, má jemnější konzistenci, která je více stejnorodá. Antiseptické aktivní substance rostlinného původu aktivně působí proti nečistotám a komedonům.

< 1 2 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace