IRIS - REAKTIVNÍ PLEŤ

Specialní řada pro nesnášenlivou pleť. Zklidňující a tišící, vyvinutá pro ultracitlivou a hyperreaktivní pleť. Pleti, které to potřebují, získají okamžitou úlevu od podráždění a zarudnutí. Obohacena o zklidňující a antioxidační účinky. Vhodné také pro pleti, podléhající kuperóze.

Problém

Hypersenzitivní, nesnášenlivá a reaktivní pleť? Dochází ke zhoršení projevů zarudnutí, pálení, nadměrných reakcí vlivem chladu, větru a teplotních výkyvů? Mohou běžné kosmetické produkty vyvolat nepřiměřené reakce typu svědění, pálení nebo větší suchosti? Zarudnutí tváří či brady? Objevují se na obličeji tenké cévky?

Tajemství

Lakshmi nabízí zklidňující a tišící řadu Iris, vyvinutou pro ultracitlivou pleť, která snadno zarudne a vyznačuje se nadměrnými reakcemi na nejrůznější podněty. Vynikající řada pro účinné ošetření, restrukturalizaci a aktivní posílení citlivé pleti. Její silné stránky? Fantastický pool rostlinných extraktů ze slaměnky a lékořice zaručuje výrazný tišící účinek, snižuje citlivost a působí proti podráždění. Rostlinné extrakty z kosatce, tlumící aktivní substance, měsíček, ylang ylang, jasmín, pačuli, levandule, heřmánek, dermoafinní rostlinné oleje obnovují vlastní obranyschopnost kožní tkáně a vytvářejí na pokožce jemnou ochranu proti vnějším faktorům. Její stálé používání zmírňuje zarudnutí a viditelně zlepšuje estetické nedostatky vzniklé v důsledku kuperózy.

Výsledek

Pleti, které to potřebují, získají okamžitou úlevu od podráždění a zarudnutí. Podporuje a zachovává přirozenou obranyschopnost pleti a kromě toho má významný účinek proti volným radikálům. Dochází ke zmírnění difuzních a přechodných zarudnutí, která jsou méně častá.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace