GARSHAN TONIC - MĚKKÁ CELULITIDA

Specifické ošetření Pitta na měkkou sklerotickou celulitidu. Určeno pro stimulaci lipolýzy a spalování tuků, na podporu odvádění tekutin a okysličování. Redukuje kosmetické nedostatky vzniklé v důsledku celulitidy, zvyšuje tonus a elasticitu tkání.

Problém

Viditelná pomerančová kůže? Již ne právě mladistvá pokožka? Nebo máte výkyvy hmotnosti? Pokožka s vizáží „prošívané deky“, která se objevuje zejména na vnitřní straně stehen a paží? Máte povolenou kožní tkáň? Cítíte stále větší bolestivost na pohmat? Jsou oblasti s celulitidou hodně vidět? Měkká a sklerotická celulitida je nejrozšířenější formou celulitidy a týká se velkého počtu lidí.

Tajemství

Stimulace lipolýzy a spalování tuků, podpora odvodu tekutin a okysličování. Redukce estetických nedostatků způsobených celulitidou, zvýšení tonu a pružnosti tkání. Synergické působení rostlinných extraktů, které působí na více úrovních a způsobují: tonizaci a zlepšení pružnosti tkáně, posílení tonu a proteinové sítě elastinu a kolagenu. Podpora spalování tuků díky extraktům z Garcinie kambodžské s redukčním a tonizačním účinkem. Stimulace a tonizace díky extraktu z maté, který je bohatý na metylxantin, kofein, theofylin a theobromin. Zmenšování nodulů pomocí guarany. Antioxidační účinek a přísun živin a kyslíku do tkání díky kávovým polyfenolům a rýžovému oleji. Ochrana žil, drenáž a detoxikace díky extraktům z Pupečníku asijského a Pampelišky lékařské.

Výsledek

Intenzivní pocit pohody a účinnosti; specifický účinek na měkkou a sklerotickou celulitidu umožňuje zlepšení pružnosti a tonu tkáně, která je více vyhlazená a kompaktní již po prvních ošetřeních; detoxikační a okysličující působení produktů Garshan Tonic vede k přísunu výživy a hydratace do kůže, k větší metabolické výměně a v důsledku toho k viditelnému zlepšení kožní tkáně.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace