GARSHAN SLIM - TVRDÁ CELULITIDA

Specifické ošetření Vata na tvrdou celulitidu, které redukuje tuky. Nová technika holistické modelační masáže, poskytující rychlé a dlouhodobé výsledky. Díky ní dojde k obnovení rovnováhy energetického oběhu. Tuková tkáň a tekutiny v těle využijí působení esenciálních olejů a řas, přičemž usnadní odvod nadbytečných látek.

Problém

Celulitida, ale i viditelné polštářky na bocích, na vnější straně stehen, na vnitřní straně kolen a na břiše?

Tajemství

Řasa Gelidium Cartilagineum, kofein, Pupečník asijský, esenciální oleje jako skořice a pomeranč působí na lokálně uložený tuk, mobilizují tuky z tukových buněk a působí proti tvrdé celulitidě (Vata). K uspokojivým a dlouhodobým výsledkům vede pouze přesná kombinace různých zásahů spolu se správným životním stylem. Ošetření, které vám doporučuje Lakshmi, se jmenuje Garshan Slim; jedná se o postup vedoucí k potlačení a odstranění lokálně uloženého tuku s vynikajícím zeštíhlujícím efektem: jako ošetření lipo shock.

Výsledek

Vytvarovaná postava a významný úbytek lokálně uloženého tuku. Estetická a kosmetická liposculptura, která redukuje nadbytečný objem díky produktům s vysokou koncentrací aktivních substancí, které jsou zcela přírodní, působí v synergii a mají neobyčejné zeštíhlující vlastnosti a redukují podkožní vrstvy. Mezi jiným lze zmínit exkluzivní rostlinný komplex získaný extrakcí z řasy Gelidium Cartilagineum s výjimečným redukčním a remodelačním účinkem, který je účinným spojencem v boji proti tvorbě nové tukové tkáně.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace