GARSHAN DREN - EDEMATÓZNÍ CELULITIDA

Specifické ošetření Kapha na edematózní celulitidu. Vzdorujte estetickým nedostatkům, způsobeným zadržováním vody a špatným oběhem, a vytvořte podmínky pro potlačení edematózní celulitidy s Garshan Dren. Jedná se o drenážní a detoxikační proceduru, která přispívá k odvádění tekutin a odstraňování metabolických produktů z tkání.

 

Problém

Edém? Zduření? Týká se celulitida zejména přední a vnější oblasti nohou? Těžké nohy, nateklé kotníky? Více či méně viditelné vlásečnice nebo žíly?

Tajemství

Vzdorujte estetickým nedostatkům, způsobeným zadržováním vody a špatným oběhem, a vytvořte podmínky pro potlačení edematózní celulitidy s Garshan od Lakshmi. Drenážní a detoxikační procedura, která přispívá k odvádění tekutin a odstraňování metabolických produktů z tkání díky rostlinným extraktům z břečťanu, Kaštanu koňského, řas, aloe vera, papriky a esenciálním olejům z pomeranče, eukalyptu, citronu, zázvoru, jalovce a levandule. Garshan Dren však nabízí mnohem více díky jedinečným fyto-bioaktivním substancím, pocházejícím ze zvláštní mikrořasy Porphyridium cruentum, která je schopna zlepšovat syndrom těžkých nohou, a díky unikátnímu proteinu se schopností redukovat hypertrofii a hyperplazii tukové tkáně, na jehož bázi se bude vytvářet nová generace zeštíhlujících kosmetických produktů.

Výsledek

Méně pomerančové kůže, více tonu a kompaktnosti, hladká a vyhlazená pokožka, redukce celulitidy, méně zadržovaných tekutin, splasklé a lehké nohy. Intenzivní pocit pohody; z pohledu Ájurvédy na celkovou harmonizaci jedince se jedná o individuálně volené ošetření na základě typu konstituce (dóša), u které se dají předpokládat problémy s nadváhou, a to i lokalizovanou. Skutečný plán útoku na celulitidu spojenou s otokem a zadržováním tekutin a toxinů.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace