EPILEND

Řada EPILEND od firmy LAKSHMI - revoluce v progresivní epilaci. Produkty, které chrání pokožku a zvyšují její krásu jsou obohaceny přírodními složkami s protizánětlivými a tišícími účinky, jež zpomalují opětovný růst. Řada EPILEND je obohacena hydratačním a hojivým účinkem. Působí proti podráždění, svědění a pálení.

Tajemství

TAJEMSTVÍ INOVACE Konečně je zde přírodní depilační ošetření s postupným zastavením růstu chloupků, o kterém jste vždy snila! EpilEnd je nejnovější metodou přírodní depilace, která během svého působení na nadměrně se vyskytující chloupky poskytuje vaší pokožce skutečné estetické ošetření. S EpilEnd docílíte prořídnutí chloupků, postupně je odstraníte a současně bude chráněna vaše pokožka. Již nikdy více zarostlé chloupky, růst dvojitých chloupků, podráždění, poškození kapilár, skvrny a bolestivé depilační vosky. S EpilEnd objevíte radost ze zdravé, pěstěné pokožky, která je všude hladká jako hedvábí.

Výsledek

VÝSLEDEK JE PATRNÝ JIŽ PO PRVNÍCH OŠETŘENÍCH Frekvence ošetření je měsíční a již od čtvrté návštěvy zaručuje dobře viditelné prořídnutí se zesvětlením barvy, snížení průměru chloupku a značné prodloužení doby jeho opětovného růstu. Procentuální podíl prořídnutí se výrazně zvyšuje na konci druhé fáze a koncem třetí fáze lze docílit celkového účinku.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace