Eco-Bio certifikáty

PROČ BIO?

Kosmetické produkty Lakshmi získaly po absolvování velmi přísných kontrol bio-ekologickou certifikaci AIAB (Italská asociace ekologického zemědělství), která zaručuje ochranu lidského zdraví a životního prostředí, poněvadž je v nich zaručen obsah surovin přírodního původu a snížení dopadu na životní prostředí.

Kromě toho využívají přírodní složky  získávané z rostlin pěstovaných biodynamickým, ekologickým způsobem a z rostlin rostoucích ve volné přírodě, jako jsou fytoextrakty, květové vody pocházející z aromatických rostlin, vysoce eudermické rostlinné emulgátory, rostlinné oleje lisované zastudena a 100% čisté esenciální oleje.

POUŽÍVÁNÍ EKOLOGICKÝCH SUROVIN 

Používáme ekologické suroviny, které nenarušují křehkou rovnováhu mezi člověkem a přírodou. Protože věříme, že vše, co nám nabízí Matka Země, nás ovlivňuje mnoha způsoby. To znamená, že produktu dodáváme přidanou hodnotu. Jedná se o etickou volbu, kde přírodní původ produktu odráží bližší vzájemný vztah s přirozeností našeho organismu a zaručuje jeho účinnost.

Ekologický způsob pěstování zahrnuje celý zemědělský ekosystém a podporuje biodiverzitu, vylučuje používání OGM a řídí se přísnými kritérii směřujícími k ochraně životního prostředí, lidí a životní pohody zvířat. Celý proces produkce suroviny a zpracování výrobku podléhá velmi přísným kontrolám. Především umožňuje udržovat kontakt s přírodou; ve světě, který je často až příliš umělý, riskujeme, že tento kontakt ztratíme: koneckonců potřeby nás, lidských bytostí, zůstávají bez ohledu na vývoj stále stejné.

Dali jsme přednost používání rostlin pocházejících z ekologického zemědělství a rostlin rostoucích ve volné přírodě. Tento typ pěstování respektuje přirozený růst rostliny a umožňuje jí spojit maximální vitalitu a vlastnosti nezbytné pro její fungování.

Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace