CRIO GAMATHI - LEHKÉ NOHY

Drenážní masáž pro lehké nohy. Ideální ošetření pro těžké a unavené nohy, zaměřené na odstranění pocitu otoku, tíže a únavy. Ošetření obnovuje přirozenou lehkost a dlouhodobý pocit pohody, protože stimuluje krevní oběh, přispívá k odvádění tekutin a dodává pocit lehkosti a výrazné svěžesti.

Problém

Pocit tíže, tenze a otoku na nohou, kotnících a chodidlech? Křehké cévy? Ztuhlé nohy?

Tajemství

Firma Lakshmi nabízí prostřednictvím Crio-Gamathi profesionální ošetření a řadu specifických kosmetických produktů, které jsou ideální pro těžké a unavené nohy; účelem těchto produktů je odstranit pocit otoku, tíže a vyčerpání. Ošetření navrací přirozenou lehkost a dlouhodobý pocit pohody, stimuluje krevní oběh, podporuje drenáž a zajišťuje pocit lehkosti a úžasné svěžesti. Složení je inovační a velmi účinné díky volbě cenných rostlinných extraktů, jako je Komonice lékařská, ananas a Listnatec pichlavý, a jejich přiřazení k aktivním substancím, jako je kofein a esenciální oleje z máty, slaměnky a cypřiše, pro získání trojího účinku, který ve spojení s kryogenním působením a uvolňujícím účinkem zmenšuje otoky, ulevuje od pocitu těžkých nohou a odstraňuje křehkost cév.

Výsledek

Neobyčejně účinná řada s blahodárným účinkem na cévní strukturu, podporuje návrat mikrocirkulace do normálního stavu. Její tišící a uvolňující účinek zajišťuje obnovení správné mikrocirkulace, nohy budou opět štíhlé a tonizované; zaručuje rovněž okamžitý a dlouhodobý osvěžující účinek. Mírní otoky a pocit těžkých nohou. Stimuluje lymfatickou drenáž. Posiluje mikrocirkulaci. Zvyšuje odolnost cév.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace