CITY DETOX

ČISTÍCÍ PĚNA pro enzymatický peeling z manga a mučenky, bio tenzoaktivní antioxidanty odstraňují znečištění, líčidla, kožní maz a chrání pokožku před znečišťujícími látkami. Zanechává pokožku hedvábně hladkou.

Objem: 100 ml

TONIKUM, které hydratuje a osvěžuje pleť po prvním čištění obličeje. Je tvořeno napůl vodou a napůl olejem a každá fáze dopravuje do hloubky aktivní substance, jimiž je toto tonikum obohaceno. Komplex s antioxidačními vlastnostmi, který je schopen působit proti poškození způsobenému znečištěním.

Objem: 100 ml

SÉRUM obohaceno lehkou texturou se schopností rychlého pronikání do nejhlubších vrstev pokožky. Složení s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové a antioxidačním komplexem zvyšuje turgor pleti, sjednocuje barevný nádech a chrání před poškozením vnějšími vlivy.

Objem: 15 ml

KRÉM, který vyživuje do hloubky díky arganu a bambuckému máslu. Díky kyselině hyaluronové a komplexu s antioxidačními vlastnostmi, jako je spirulina, Ostropestřec mariánský a Pampeliška lékařská, působí jako posílení ochranných bariér pokožky (před expozicí vůči slunečním paprskům, kouřem, atmosférickým znečištěním), zatímco aminokyseliny poskytují ochranu na hlubší úrovni a působí proti volným radikálům.

 Objem: 50 ml


 
CITY DETOX

Katalogové číslo: 1089

Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace