ART REUM

Masáž pro uvolnění kontrakcí. Art-Reum od Lakshmi působí příznivě na páteř. Cílem tohoto ošetření je umožnit vám každodenní ochranu zad, abyste se vyhnuli bolestem, nebo vám od těchto bolestí alespoň ulevit a naučit vás co nejlepší péči o sebe sama.

 

Problém

Vykonáváte práci, která vás nutí setrvávat v jedné poloze nebo v sedu? Trávíte den na nohou? Trpíte bolestmi zad? Cítíte se bez energie? Snadno se během dne unavíte? „Zatěžuje“ vaše práce zejména záda?

Tajemství

Art Reum od Lakshmi působí blahodárně na páteř, úžasný orgán rovnováhy se složitou anatomií, který nám často připomíná svou existenci nepříjemnými a přetrvávajícími bolestmi; tyto potíže omezují naši schopnost volného pohybu a oslabují náš energetický náboj. Proto veškerá doporučení, která vám dává toto ošetření, směřují k tomu, abyste se postupně naučili, jak poskytnout tělu uvolnění a pružnost svalům pomocí arniky, která je schopna tišit všechny problémy vznikající v důsledku nehod v oblasti svalů, šlach a kloubů. Eukalyptus, rozmarýn a fenykl jsou vynikající pro analgezii a lokální uvolnění kontrakcí. Jalovec, kopaiva a tymián tonizují a posilují unavené svaly a usnadňují jejich uvolnění; a nakonec sezamový olej pro obnovu lokální cirkulace a na podporu odvádění toxických látek, které jsou zadržovány ve svalech a kloubech.

Výsledek

Uvolnění svalů bederní páteře a produkce algogenních látek (endorfinu) v organismu. Techniky ošetření vedou k lepší rovnováze a harmonii mysli a těla.

< 1 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace