ANTIAGE

Jedinečné ošetření proti stárnutí pokožky, určeno pro typy pleti se ztrátou tonu a elasticity. Součástí produktů této řady jsou výživné rostlinné a esenciální oleje, které dodávají pleti regeneraci a hebkost. Dochází ke zmírnění vrásek, známek únavy a suchosti kůže. Ošetření zanechává pleť dlouhodobě hydratovanou, napnutou a svěží. 

 

Problém

Zaznamenáváte při pohledu do zrcadla mimické vrásky? Jemné linky kolem úst? Pleť už není tak jasná jako kdysi? Je často matná, unavená, špatně reaguje na teplotní výkyvy? Nejsou již kontury obličeje kompaktní? Ztratila pleť pružnost a je trochu uvolněná? Je jemná, dehydrovaná a suchá?

Tajemství

Řada ANTIAGE od Lakshmi je jedinečným programem, který bojuje proti stárnutí pleti a poskytuje jí kompletní ochranu proti agresivním vlivům, jimž je každý den vystavena. Zmírňuje předčasnou ztrátu elastinu a intenzivně stimuluje syntézu kolagenu a autoregenerační schopnost pleti. Dochází k viditelnému zlepšení tonu, kompaktnosti a zpevnění. Účinné aktivní substance jako lipozomy, vonné esenciální oleje a rostlinné extrakty s výjimečnými revitalizačními vlastnostmi jako manilkara, maitake, rohovník obecný, grindelie, Venuceane, aktivní mořská substance, polyfenoly z vinných hroznů, obohacené esencemi onyxu, korálu, opálu, topazu, diamantu, smaragdu, rubínu a zlata, které byly získány metodou založenou na tisícileté moudrosti ájurvédy.

Výsledek

Díky zpevňujícímu a remodelačnímu působení obnovuje kontury obličeje. Zajišťuje správnou a hloubkovou hydrataci pleti a postupné obnovení struktury. Pro zářivý a viditelně mladší obličej s jasným potlačením známek únavy a atonie pleti, která je revitalizovaná, svěžejší a má výraznější tonus.

< 1 2 >
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace