SVATBY

 Pohádková SVATBA v srdci BESKYD

Plánujete svatbu v soukromí, daleko od hluku velkoměsta?

Máte rádi klid, přírodu a nezapomenutelné okamžiky?

Pak je pro Vás BODIZ to správné místo, které nabízí ideální podmínky pro uspořádání Vašeho svatebního dne v každém ročním období!

Místo s kouzelnou energií, interiérem v přírodních barvách a krásnou zahradou.

Toužíte si říct své ,,ANO,, při venkovním obřadu? Pak si stačí vybrat pro Vás to nejkrásnější místo v naší zahradě nebo terase. Na obřad jsme připraveni ikdyž prší :-) při nepříznivém počasí může obřad proběhnout v prosklené místnosti s výhledem do zahrady.

Rádi Vám doporučíme naše partnery, kteří Vám zajistí kompletní svatební servis pro plánování obřadu, hostiny, výzdoby a dalších nezbytných maličkostí, tak abyste si v klidu a bez starostí mohli užít Váš vyjimečný den.

SVATBA V KOSTELE

Pro církevní obřady je k dispozici prostor v památkově chráněném kostele sv. Prokopa a Barbory, který stojí jen pár kroků od našeho zařízení. Dřevěný kostel s malovanými ikonami, který je umístěn v malebné krajině podhůří Beskyd, byl do vesnice přivezen v roce 1931 z Podkarpatské Rusi.

Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace