nový domácí rituál CITY DETOX

06.10.2019

Excelentní bio ošetření City Detox proti znečištění

Váš nový domácí rituál - CITY DETOX

Rituál city detox 10.89 od Lakshmi je kazeta pro obličej, krk a dekolt se specifickým působením proti znečištění. Díky Genencare® Osms Pro, patentovanému přírodnímu ochrannému osmotickému komplexu proti znečištění, který pomáhá chránit pleť před oxidačním stresem, přispívá k detoxikaci pleti a zlepšuje funkci kožní bariéry. Pool aktivních substancí rostlinného původu, jako je spirulina, Pampeliška lékařská, lopuch a artyčok, které posilují a doplňují ochranný účinek a pomáhají zlepšit vzhled díky jeho rozjasnění, mírnění zarudnutí a skvrn, regulují produkci kožního mazu a současně vyživují a hydratují.

Kazeta obsahuje tyto produkty:

ČISTICÍ PĚNA SMOG FREE CITY DETOX PRODEJNÍ VELIKOST 100 ml

Úžasná čisticí pěna pro enzymatický peeling, kde enzymy z manga a passiflory a bio tenzoaktivní antioxidanty odstraňují znečištění, líčidla a kožní maz a chrání pokožku před znečišťujícími látkami. Zanechává pokožku hedvábně hladkou.

OXIYGEN BRUME CITY DETOX PRODEJNÍ VELIKOST 100 ml

Dvoufázové tonikum, které hydratuje a osvěžuje pleť po prvním čištění obličeje. Polovina vody a polovina oleje v každé z fází dopravuje do hloubky aktivní substance, jimiž je tonikum obohaceno. Komplex s antioxidačními vlastnostmi, který je schopen potlačovat škody způsobené znečištěním.

ESSENCE ANTISMOG ANTIOXIDANT CITY DETOX PRODEJNÍ VELIKOST 15 ml

Lehká textura se schopností rychlého pronikání do nejhlubších vrstev pokožky. Složení s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové a antioxidačním komplexem zvyšuje turgor pleti, dodává sjednocené zabarvení a působí jako štít pro posílení obranných bariér pokožky na ochranu před poškozením zvenčí. Naneste stejnoměrně na obličej a krk. Nechte proniknout do pokožky.

ENVIRONMENT SKIN PROTECTION CITY DETOX - 24H PRODEJNÍ VELIKOST 50 ml

Úžasný biomimetický krém, který vyživuje do hloubky díky arganu a bambuckému máslu. Přítomnost kyseliny hyaluronové, Genencare® Osms Pro a komplexu s antioxidačními vlastnostmi, jako je spirulina, Ostropestřec mariánský a Pampeliška lékařská, působí jako štít pro posílení obranných bariér pokožky na ochranu před poškozením zvenčí (před expozicí vůči slunečním paprskům, před kouřem, atmosférickým znečištěním), zatímco aminokyseliny poskytují ochranu na hlubší úrovni a působí proti volným radikálům

 

Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace